Дошка оголошень Оголоша
сайт безкоштовних оголошень

Знижки в оголошеннях

більше 20%

Нові оголошення

за 24 години

Топ оголошення

Магазини з оголошеннями

(с рейтингом от 7.0)

Дошка оголошень ОГОЛОША

Дошка оголошень ОГОЛОША - це спеціально створений майданчик для користувачів, хто бажає:

- Продати, купити або обмінятися товарами,

- Запропонувати послуги або скористатися послугами,

- Знайти роботу або співробітників.

На сайті передбачено 14 розділів: Нерухомість, Електроніка, Хобі та відпочинок, Транспорт, Робота ВАКАНСІЇ, Робота РЕЗЮМЕ, Дитячий світ, Бізнес та послуги, Мода і стиль, Дім і сад, Віддам безкоштовно, Знижки. У кожному з розділів можна розмістити оголошення і знайти потрібну пропозицію з цінами, фото та описом.

Купити товар, скористатися послугами, знайти роботу або розмістити вакансію. Безкоштовні оголошення в Україні

Більшість людей щось продають і купують. Купити товар у магазині не завжди вигідно (найчастіше, у вартість товару включено оренду приміщень, транспортні витрати та ін.). Іноді буває так, що потрібний товар вже знятий з виробництва і його не знайти в наявності в торгових точках.

База оголошень сайту включає в себе більше 200000 актуальних оголошень, яка з кожним днем ​​зростає й оновлюється. Тут будь-який користувач легко та швидко зможе знайти і купити товар або послугу, ознайомитися з цінами, а також знайти роботу.

На Оголоші можуть безкоштовно розмістити оголошення як приватні особи, так і компанії, фірми та організації. На дошці оголошень можна купити новий товар і б/в, уживаний або, у випадку з транспортом, - з пробігом.

У більшості випадків купівля товарів з приватних оголошень найбільш економічна. Ціна на б/в товари в рази менше магазинної, при цьому товар не завжди буде відрізнятися в гірший бік від нового.

За допомогою зручного рубрикатора на сайті безкоштовних оголошень ви зможете швидко вибрати цікаву для вас рубрику, а також впорядкувати шукані пропозиції за додатковими параметрами. Використовуйте фільтр на сайті для швидкого пошуку потрібного товару, послуги або пропозиції, в якому можна вказати регіон, місто, діапазон ціни та інші параметри.

Здійснюйте вигідні покупки товарів і послуг разом з безкоштовною дошкою оголошень OGOLOSHA.UA!

Як шукати пропозиції на сайті?

Для пошуку товару або послуги виберіть категорію або введіть назву в пошуку. Для детального пошуку виберіть область, місто, вкажіть ціну й виберіть інші параметри. Якщо потрібно продати, купити товар або послугу, здати або орендувати, віддати безкоштовно, зробити обмін - Перевірте правильність написання оголошення на сайті.

На українській дошці безкоштовних оголошень Оголоша легко купити, продати, орендувати, передати безкоштовно, обміняти, знайти автомобіль, квартиру, ділянку, товари для будинку, електроніку, товари для спорту, новий і б/в одяг, дитячий одяг, іграшки, коляску, тварин, знижки, роботу й багато іншого.

Продаж товарів, послуг або пошук співробітників. Подати оголошення на ОГОЛОШІ просто!

Портал ОГОЛОША допоможе Вам швидко та без посередників продати товар або послугу, а також знайти співробітника на роботу. На дошці оголошень кожен може безкоштовно розмістити оголошення про продаж нового або б/в товару.

Як розмістити оголошення?

На сайт можна додати необмежену кількість оголошень.

Для того, щоб додати оголошення:

1. Натисніть на кнопку «Створити оголошення» вгорі сайту.

2. Напишіть опис товару або послуг. Вкажіть контактні дані, додайте фото, виберіть тип оголошення (безкоштовне або платне) і натисніть "Опублікувати".

OGOLOSHA.UA - тут є все, що ви шукаєте!

Детальніше